NAŠA PONUKA SLUŽIEB

Ponúkame rôzne služby zamerané na požiarnu prevenciu pre všetky skupiny ľudí – od najmenších škôlkarov až po seniorov. Pre najmenšie deti je určený interaktívny workshop, ktorý môžu zažiť vo svojej škôlke. Pre deti ponúkame aj rôzne spoločenské hry zamerané na hasičstvo a požiarnu prevenciu z našej dielne.
Safety Point – Bezpečnosť na dotyk je stánok zážitkovej formy požiarnej prevencie. Chystáte akciu s väčším počtom detí? Výborne! Ak chcete na nej mať niečo nové, zábavné, interaktívne a zároveň edukatívne – sme tu my so Safety Point-om. Nudné účelové cvičenia na základnej škole? Minulosť. V spolupráci s dobrovoľnými hasičmi vieme deťom pripraviť skvelý zážitkový program zameraný na požiarnu ochranu a dopriať im pocit “ožiť v koži” hasiča. Teenageri, seniori, dospeláci – aj pre tieto skupiny ľudí vieme pripraviť zážitkové prednášky alebo workshopy zacielené na požiarnu prevenciu.

Ak sme vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať. Program vieme prispôsobiť individuálne podľa vašich potrieb a požiadaviek.