Adventná výzva
  • piatok: 01. decembra 2023

Adventná výzva 2023

Minulý rok sme prišli s myšlienkou Adventnej výzvy s tématikou požiarnej prevencie pre deti, ktorá sa vám veľmi páčila. Mnohí ste sa nás pýtali, či sa môžete tešiť aj tento rok na niečo podobné. A keďže, ako hovoria naše pani učiteľky: „Opakovanie je matka múdrosti!“, rozhodli sme sa, že túto výzvu updatneme aj tento rok.

Takže ďeťúrence a rodičia (áno, aj vy ste dôležití). Priložený obrázok si vytlačte a dajte na nástenku či na dvere. Každý deň od prvej adventnej nedele až do Štedrého dňa vás budú sprevádzať rôzne úlohy týkajúce sa požiarnej ochrany. Decká, každý deň, keď úlohu splníte, dané políčko si vymaľujte, nech vám rýchlejšie zbehne to nekonečné čakanie na Ježiška. A rodičia, vy deťom venujte chvíľku, keďže s niektorými úlohami budú potrebovať vašu pomoc alebo aspoň spoločnú diskusiu.

(Pssst, máme pre vás pomôcku, keby ste si nevedeli poradiť, sledujte naše sociálne siete – Facebook alebo Instagram, a každý deň vám k úlohe niečo napíšeme.)

Veríme, že sa spoločne zabavíte, zahráte, dozviete sa niečo nové, strávite spolu ako rodina tak vzácny čas. A hlavne, že nám to čakanie na Vianoce, zbehne o čosi rýchlejšie no zároveň aj produktívnejšie. Ak sa počas plnenia úloh niečo zaujímavé dozviete, neváhajte sa s nami o tom podeliť. Bude to pre nás zadosťučinením za čas vynaložený pri jeho príprave.

 

Bezpečnú cestu za Ježiškom Vám praje HASAM 🧡

 

 
Adventna vyzva 2023

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *