Adventná výzva
  • štvrtok: 24. novembra 2022

Bezpečne za Ježiškom – Adventná výzva pre deti

Máte doma už nachystaný adventný kalendár? Táto praktická dekorácia nám spríjemňuje predvianočné obdobie už vyše 100 rokov. Dnes máme k dispozícii nespočetné množstvo adventných kalendárov s čokoládkami, prekvapeniami, s náboženskými citátmi… Čoraz viac sú v popularite kreatívne kalendáre s rôznymi úlohami na každý deň. No jeden však na trhu chýbal. Taký, ktorý nie len zabaví, ale aj niečo naučí ☝️. V našom občianskom združení HASAM sa venujeme požiarnej prevencii, takže obsah „nášho“ adventného kalendára, plného úloh, nemôže byť iný.
 
 
Takže ďeťúrence a rodičia (áno, aj vy ste dôležití). Priložený obrázok si vytlačte (stiahnuť v lepšej kvalite 👉 https://lnk.sk/fze1 ) a dajte na nástenku či na dvere. Každý deň od prvej adventnej nedele až do Štedrého dňa vás budú sprevádzať rôzne úlohy týkajúce sa požiarnej ochrany. Decká, každý deň, keď úlohu splníte, dané políčko si vymaľujte, nech vám rýchlejšie zbehne to nekonečné čakanie na Ježiška. A rodičia, vy deťom venujte chvíľku, keďže s niektorými úlohami budú potrebovať vašu pomoc alebo aspoň spoločnú diskusiu. (Pssst, máme pre vás pomôcku, keby ste si nevedeli poradiť, sledujte naše sociálne siete – FB alebo IG, a každý deň vám zverejníme nápovedu, prípadne správne „riešenia“ úlohy.)
 
 
Veríme, že sa spoločne zabavíte, zahráte, dozviete sa niečo nové, strávite spolu ako rodina tak vzácny čas. A hlavne, že nám to čakanie na Vianoce, zbehne o čosi rýchlejšie no zároveň aj produktívnejšie. Ak sa počas plnenia úloh niečo zaujímavé dozviete, neváhajte sa s nami o tom podeliť. Bude to pre nás zadosťučinením za čas vynaložený pri jeho príprave.
 
 
Bezpečnú cestu za Ježiškom Vám praje o.z. HASAM 🧡
Adventná výzva
#hashtags